Prekių katalogas

Odinių paviršių apsaugos priemonė L1 AB Gtechniq 100 ml

 • Odinių paviršių apsaugos priemonė L1 AB Gtechniq 100 ml

  Gamintojas
  Gtechniq, Anglija
  Prekės ženklas
  Gtechniq
 • Kodėl reikėtų naudoti Gtechniq L1 Leather Guard odinių paviršių apsaugos priemonę?

  L1 Leather Guard odinių paviršių apsaugos priemonė suformuoja patvarų, lengviems įbrėžimams atsparų, matinį paviršių, kuris suteikia geriausią įmanomą apsaugą nuo dėvėjimosi, UV spindulių, dažų ir kitokio blukimo.

  Atsparumas trinčiai yra ypač svarbus sėdynių šoninėms atramoms, sėdynių apvadams ir kitoms didelio dėvėjimosi sritims. Nuo dėmių apsauganti funkcija yra ypač aktuali šviesios spalvos odai, kurias dažniausiai nutepa tamsių spalvų audiniai, pavyzdžiui tamsiai mėlynos spalvos džinsai.

  Mitų griovėjas

  Daug odos priežiūros produktų save pristato pabrėždami, kaip jie pamaitina odą, kai iš tiesų to visai nereikia. Šiuolaikinės automobilinės odos gamyboje naudojami sintetiniai riebalų tirpalai, kurie neišgaruoja. Modernios automobilių odos nesugers jokio produkto, sukurto odos maitinimui, todėl produktas liks ant paviršiaus pritraukdamas purvą, kuris vėliau veiks kaip abrazyvas sutraukiantis odą.

  Gtechniq yra pirmoji kompanija, kuri pristato nano dangas, pasižyminčias ilgalaikėmis antibakterinėmis savybėmis, naudojant BioCote® technologiją. Maistas, išsilieję gėrimai, dulkės ir purvas yra nepageidaujami pavojai sveikatai. Puikios žinios paviršių technologijos srityje, padėjo sukurti produktus, kurie padėtų užtikrinti, kad šie nereikalingi pavojai liktų praeityje.

  BioCote® yra pirmaujantis pripažintos antimikrobinės/antibakterinės technologijos tiekėjas. Kartu su Gtechniq salonų apsaugos produktais, BioCote® technologija sumažina mikrobų skaičių iki 99.99%, todėl padengti paviršiai tampa higieniški ir yra apsaugoti nuo irimo, kvapų ir dėmių.

  BioCote® technologija sukuria paviršius, nepalankius mikrobams, tokiems kaip bakterijos ir pelėsiai. Kai šie mikrobai susiliečia su paviršiais, apsaugotais BioCote®, ši technologija juos nepataisomai pažeidžia ir suardo normalią ląstelių funkciją, todėl sutrinka reprodukcija ir mikrobai žūsta.

  Naudojimas ir laikymas:

  •  Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, naudokite ant naujos ar nesenai perdažytos odos.
  • Jeigu naudojate ant panaudotos odos, pirmiausia nuvalykite odą naudodami Gtechniq W2 Universal Cleaner Concentrate universalų valymo koncentratą atskiesdami santykiu 1:20 ir leiskite išdžiūti.
  • Padenkite plonu L1 sluoksniu naudodami Gtechniq AP3 aplikatorių ir tuoj pat nuvalykite produkto likučius su MF1 šluoste. Leiskite produktui džiūti 30 minučių.
  • Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, didelio dėvėjimosi sritis dar kartą padenkite papildomu priemonės sluoksniu.
  • Paviršius pakartotinai padenkite L1 Leather Guard priemone kas 2 mėnesius, o siekiant sumažinti odos įtempimą – kas 6 mėnesius.