Universalus interjero valiklis I2 Tri- Clean Gtechniq

 • Kraunamos nuotraukos
  Talpa ml Kaina Kiekis Pirkti
  500 ml
  1850 su PVM
  Į krepšelį 
  5 l
  10900 su PVM
  Į krepšelį 

   Tai universalus valiklis, tinkantis visiems automobilio interjero paviršiams.

  Gamintojas
  Gtechniq, Anglija
  Prekės ženklas
  Gtechniq
 • Kodėl verta naudoti Gtechniq I2 Tri- Clean ?

  I2 Tri- Clean produktas  valo, šalina nemalonius kvapus ir panaikina 99,9% bakterijų. Tai universali priemonė, tinkanti visiems automobilio interjero paviršiams.

  Gtechniq yra pirmoji kompanija, kuri pristato nano dangas, pasižyminčias ilgalaikėmis antibakterinėmis savybėmis, naudojant BioCote® technologiją. Maistas, išsilieję gėrimai, dulkės ir purvas yra nepageidaujami pavojai sveikatai. Puikios žinios paviršių technologijos srityje, padėjo sukurti produktus, kurie padėtų užtikrinti, kad šie nereikalingi pavojai liktų praeityje.

  BioCote® yra pirmaujantis pripažintos antimikrobinės/antibakterinės technologijos tiekėjas. Kartu su Gtechniq salonų apsaugos produktais, BioCote® technologija sumažina mikrobų skaičių iki 99.99%, todėl padengti paviršiai tampa higieniški ir yra apsaugoti nuo irimo, kvapų ir dėmių.

  BioCote® technologija sukuria paviršius, nepalankius mikrobams, tokiems kaip bakterijos ir pelėsiai. Kai šie mikrobai susiliečia su paviršiais, apsaugotais BioCote®, ši technologija juos nepataisomai pažeidžia ir suardo normalią ląstelių funkciją, todėl sutrinka reprodukcija ir mikrobai žūsta.

  I2 nemalšina nepageidaujamo kvapo kvapų pakaitalais, o iš tiesų pašalina nešvaramus, kurie ir yra nemalonių kvapų sukelėjai, sudėtyje esančių lipnių dalelių pagalba.

  Laikymas ir naudojimas:

  • Šis produktas gali būti naudojamas ant visų vidinių paviršių, įskaitant odines sėdynes, prietaisų skydelį, durų apdailą, kilimus ir apmušalus.
  • Prieš naudojimą būtinas testavimas: užpurkškite nedidelį kiekį produkto ant mažo ploto patikrinti ar paviršius nekeičia spalvos.
  • Užpurkškite produkto ant Gtechniq MF1 šluostės ir valykite paviršius, kol šie taps švarūs.
 • Alternatyvios prekės

  Salono valiklis PVS SIPOM

  Koncentruotas tekstilės ploviklis idealiai tinka visiems plaunamiems tekstilės, odiniams ir plastikiniams paviršiams. 

  500 - 6850 su PVM