Prekių katalogas

Atsiskaitymas

 • Prekių užsakymas, kainos, atsiskaitymo tvarka, terminai.
  1.1. El. parduotuvėje Pirkėjas gali pirkti visą parą, 7 dienas per savaitę.
  1.2. Sutartis pradeda galioti nuo to momento, kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“, o gavęs užsakymą Pardavėjas jį patvirtina – atsiunčia patvirtinimo laišką Pirkėjo nurodytu el. paštu.
  1.3. Prekių kainos el. parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais, įskaitant PVM.
  1.4. Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:
  1.4.1. atsiskaitymas naudojantis el. bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama el. bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia atsiskaitymo forma, turi būti pasirašęs el. bankininkystės sutartį su vienu iš žemiau nurodytų bankų:   SEB bankas; AB „Swedbank“; „Luminor“; "Danske bank"; "Šiaulių bankas"; "Medicinos bankas". Paysera; Paypal apmokėjimo sistemos. Pinigus Pirkėjas perveda į el. parduotuvės atsiskaitomąją sąskaitą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko el. bankininkystės sistemoje.
  1.5. Pirkėjas įsipareigoja už prekes sumokėti nedelsiant. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Bendraukime