Prekių katalogas

Apsauginė silicio danga PSi +14 Gold Permanon

 • Apsauginė silicio danga PSi +14 Gold Permanon

  Talpa ml Kaina Pirkti
  50 ml
  800  su PVM
  1600  Sutaupykite 800 
  Išparduota. Susisiekite
  100 ml
  1395  su PVM
  2790  Sutaupykite 1395 
  Išparduota. Susisiekite
  1 l
  19590  su PVM
  Į krepšelį  
  Gamintojas
  Permanon Vokietija
  Prekės ženklas
  Permanon
 • Naujas Permanon Gold linijos produktas PSI+14 suteiks dar daugiau blizgesio bet kokiam kietam paviršiui. Ilgesnis tarnavimo laikotarpis leis mėgautis blizgančiu automobiliu, jachta ar namų apyvokos daiktais dar ilgiau! Permanon Gold yra 100% daugiafunkcinė danga su ilgiau nei bet kada išliekančiu efektu. Lengvai pasidengiantis ir aplinkai nekenksmingas produktas – tai Permanon filosofija.  Dėl itin didelės silicio elemetų proporcijos netinkamas vartoti ant skaidrių paviršių.

  PSi +14 Gold linijos produktas paviršių priežiūrai ir blizgesiui.

  PSi +14 Gold naujausias Permanon produktas, tinkantis dengti įvairiems paviršiams, garantuoja maksimalią apsaugą dėl sudėtyje esančio didelio kiekio 14Si molekulių ir specialių polimerinių junginių. Šis produktas gali būti naudojamas buityje bei gatvių ir vandens transporto priemonėms padengti.

  Tai universali priemonė, tinkanti dengti įvarias vandeniui atsparias medžiagas: dažytus paviršius, gumines ir plastikines detales, kietuosius sintetinius pluoštus, metalus ir jų lydinius. Nėra jokios rizikos pakenkti paviršiams, nes sukibimas vyksta tik elektrostatiniu būdu ir per Van Der Waals sąveiką.

  Visi Permanon produktai suteikia ilgalaikį paviršių išsaugojimą.  Nuo šiol stabdžių dulkės, vabzdžių liekanos, paukščių išmatos, sakai, suodžiai ir riebalinės kilmės nešvarumai bus lengvai pašalinami nuo  PSi +14 Gold dengtų transporto priemonių.

  PSI+14 Gold  priemonė tinka naudoti:

  • Namų ir pastatų ūkiuose
  • Pramonės ir robotų technikai
  • Automatikos sistemoms
  • Mokyklose ir vyriausybiniuose  ūkiuose
  • Mašinoms/ transporto priemonėms
  • Automobilių kondicionieriams
  • Restoranuose ir viešbučiuose
  • Treniruokliams

  NAUDOJIMAS:

  Greitas ir lengvas valymas – nuo šiol tai realybė!

  Prieš padengdami PSI+14 Gold  kruopščiai  nuvalykite paviršius ir pašalinkite riebalų likučius, tuomet užteptike ar užpurkškite 2-3% stiprumo skiestos su vandeniu priemonės. Nuskalaukite likučius su vandeniu ir nusausinkite mikropluošto šluoste.  Palyginus su kitais produktais Permanon yra labai lengvas naudoti ir tolimesnė padengtų paviršių priežiūra supaprastėja iki 80%.

   DOZAVIMAS :

  Pasigaminkite 2-3% stiprumo tirpalą skiesdami su vandeniu.

  DĖMESIO!

  Produktas yra 100% koncentratas.

  Praskiedus gaminį su vandeniu išnaudokite pasigamintą tirpalą per tris savaites!

  Iš 1 litro priemonės pasigaminsite 50 litrų 2% stiprumo tirpalo.