Elektrinė šlifavimo mašinėlė RUPES RX153A SKORPIO E

 • Kraunamos nuotraukos
  45990 su PVM
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Rupes
 • Skoprio E yra pirmasis Rupes orbitinių sūkių įrankis, pagamintas naudojant bešepetėlinę technologiją. Aukšto efektyvumo naujasis variklis garantuoja tinkamą galią ir ilgos eksploatacijos savybes įvairiose šlifavimo operacijose. Bešepetėlinis variklis išlaiko savo apsukas net prie didelių apkrovų. Tuo pačiu, naujasis Skorpio E įrankis yra itin tylus, itin lengvas bei pratiškai neturintis vibracijų.

  Skorpio E su 3 mm orbita skirtas galutiniams šlifavimo darbams prieš dažymą ir lako sušveitimui prieš poliravimą. Maža orbita kartu su aukštais įrankio sūkiais ir atitinkamais P320 bei smulkesniais abrazyvais suteikia aukštos kokybės rezultatus ir puikiai paruoštą paviršių dažymui arba kitiems procesams.

  Naujasis Skorpio E bešepetėlinis variklis yra patikimas ir ilgai tarnaujantis. Variklis pagamintas naudojant kuo mažiau komponentų, įstatytas taip, kad būtų apsaugotas nuo dulkių patekimo, tokiu būdu garantuojamas mažai aptarnavimo reikalaujantis darbas.

  Skorpio E įrankis komplektuojamas su plonu, daugiaskyliniu padu, kuriame yra 10 dulkių nusiurbimo ertmių bei dvi šoninės nusiurbimo ertmės. Toks nusiurbimo ertmių išdėstymas garantuoja dulkių surinkimą šlifuojant tiek horizontalius, tiek vertikalius paviršius. Šoniniai dulkių nusiurbimo kanalai sujungti tiesiogiai su centrine oro ištraukimo anga. Taip pasiekiamas didesnis dulkių nusiurbimo efektyvumas, geresnės šlifuotojo darbo sąlygos, didesnis elektros variklio aušinimas.

  Techniniai duomenys:

   
  Prekinis ženklas Rupes
  Šlifavimo padas Ø 150 mm
  Šlifavimo eiga 3 mm
  Galia 350 W
  Apsisukimų skaičius 4000 – 10000 aps/min
  Svoris 1,2 Kg